12 vjet nga publikimi i saj, Vesa Luma tregon këngën që ia kërkojnë në çdo koncert

12 vjet nga publikimi i saj, Vesa Luma tregon këngën që ia kërkojnë në çdo koncert

12 vjet nga publikimi i saj, Vesa Luma tregon këngën që ia kërkojnë në çdo koncert

Vesa Luma është emër shumë i dashur për publikun.

Vesa Luma ka postuar një video në Instagram, në të cilën tregon se cilën këngë e këndon në koncert edhe pas 12 vitesh, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për projektin “Jemi dhe sjemi”, për të cilin këngëtarja thotë se e këndon me shumë qejf.

“12 vjet nga kjo kenge dhe serish ma kerkoni ne koncerte.. ? Serish do ta kendoj me qef.. Deri kur te lodhemi.. Apo nuk lodhemi ? ?❤️”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, “S’paska qenë e shkrume” titullohet kënga e fundit nga Vesa, në duet me Denik Prizrenin. /Lajmi.net/

TAGS