Anaidi dhe Joana bëjnë sex në Big Brother (VIDEO)

Fillimi | Showbiz | Anaidi dhe Joana bëjnë sex në Big Brother (VIDEO) | Add to Facebook Share
image

Dy banoret me te perfolur te ketij edicioni kane thyer tabune duke bere sex perpara kamerave...

Dy banoret me te perfolur te ketij edicioni jane nxehur shume sa qe nuk kane mundur si ti shprehin me mire ndjenjat se sa te afrohen tepet dhe te shkembejne disa shkendija intimiteti.

Ne kete video mund te shihni dhe renkimet e tyre, duke e vene te qarte se ata te dy vertete ndajne intimitetin mes veti duke ber dashuri...

Linku direkt per smartphone :ndiqni videon ne Youtube http://youtu.be/Fx52Jr6glDU
Me te lexuarat sot dhe te muajit
ALMAKOS
ALMAKOS ne FACEBOOK
Powered by Disqus