Nora Istrefi provokon publikun, nxjerr tangat në shesh!(FOTO)

Fillimi | Showbiz | Nora Istrefi provokon publikun, nxjerr tangat në shesh!(FOTO) | Add to Facebook Share
image

Këngëtarja Nora Istrefi ka qëndruar këto ditë në Suedi për një koncert të saj.

Nora ka publikuar disa fotografi nga skena ku shihet duke performuar. Si zakonisht, ajo është përkujdesur që të duket bukur, por kësaj radhe duket ta ketë ekzagjeruar paksa me veshjen ekstravagante.

“Urrejtësit gjithmonë kanë për të urryer”, është mbishkrimi i njërës fotografi që ajo e ka publikuar. Nora është në mesin e këngëtareve e cila asnjëherë nuk ka hezituar të eksperimentojë me pamjen e saj duke bërë ndonjëherë edhe ndryshime të guximshme.

Me te lexuarat sot dhe te muajit
ALMAKOS
ALMAKOS ne FACEBOOK
Powered by Disqus