X-Factor: Tuna vs Son

Fillimi | Showbiz | X-Factor: Tuna vs Son | Add to Facebook Share
image

Web portalet dhe rrjetet sociale jane vershuar nga prognozat dhe tifot per fituesin e X-Factor Albania. Arilena dhe Aldo jane me te eksponuarit ne kete mes.

Fitohet pershtypja qe beteja mes Arilenes dhe Aldos eshte nje beteje mes mentoreve te tyre, Tunes dhe Sonit. Nese eshte keshtu, qe tani mund te shpallim fituesin.

Popullariteti aktual i Tunes, ndikimi qe ka ajo permes qindra mijera fansave ne rrjetet sociale, pa lene anash vokalin e jashtezakonshem te kandidates se saj, percakton Arilenen - FITUESE TE X-FACTOR ALBANIA.

Me te lexuarat sot dhe te muajit
ALMAKOS
ALMAKOS ne FACEBOOK
Powered by Disqus