Genta e nxjerr ‘zogun’ në shesh

Fillimi | Showbiz | Genta e nxjerr ‘zogun’ në shesh | Add to Facebook Share
image

 Këngëtarja Genta Ismajli gjatë një xhirimi për një emision festiv të Vitit të Ri, siç duket ia ka marrë ‘mentë’ këngëtarit Sabri Fezullahu, përderisa performonin së bashku një këngë.

Ajo për një moment ka zbuluar ‘zogun’ e saj, përderisa fustani i saj i hapur gjatë vallëzimit tregonte shumëçka.

 

Me te lexuarat sot dhe te muajit
ALMAKOS
ALMAKOS ne FACEBOOK
Powered by Disqus