i

Anxhela Martini uron mirmëngjesi me FOTO nudo

Fillimi | Showbiz | Anxhela Martini uron mirmëngjesi me FOTO nudo | Add to Facebook Share
image

Anxhela Martini, modelja e njohur shqiptare që jeton në Amerikë, herë pas herë përshëndet fansat e vet me foto të ndryshme. Dhe, këtë herë ajo ka vendosur që t’u urojë një mëngjes të mirë atyre, me anë të një foto pothuajse nudo. Anxhela shfaqet lakuriq dhe mbulohet vetëm me një çarçaf të bardhë. Anxhela shkuran më tej se dashuria që merr nga miqtë dhe familja e vet, janë gjëja më e rëndësishme për të. Vetëm pak ditë më parë, modelja tashmë e njohur ndërkombëtarisht, u shfaq me një set fotosh mjaft provokuese.

 

Me te lexuarat sot dhe te muajit
ALMAKOS
ALMAKOS ne FACEBOOK
Powered by Disqus