Zv.kryebashkiakja kapet duke bërë seks në komunë (VIDEO)

Fillimi | LifeStyle | Zv.kryebashkiakja kapet duke bërë seks në komunë (VIDEO) | Add to Facebook Share
image

Kapen teksa bën seks në komunë. Ajo, Els Uyetterhoeven, zv./kryebashkiakja e Hoeilaart, në Fiandre në Belgjikë.

Kurse ai, i dashuri i saj, president i një kompanie lokale. 

Disa djem i kanë filmuar, teksa shkëmbejnë puthje e prekje të zjarrta gjatë natës, në brendësi të njërës prej sallave ku mblidhet Këshilli Komunal i zonës. 

Imazhet të publikuara fillimisht në faqen "DH.be", kanë bërë xhiron e internetit.

Linku direkt per smartphone :ndiqni videon ne Youtube http://youtu.be/Fc_Dx1maQjQ
Me te lexuarat sot dhe te muajit
ALMAKOS
ALMAKOS ne FACEBOOK
Powered by Disqus