i

Murseli: Ahmeti dhe Thaçi do bëheshin copa kush t'ia puth dorën Cërvenkovskit nëse i fiton zgjedhjet

Fillimi | Lajme | Maqedoni | Murseli: Ahmeti dhe Thaçi do bëheshin copa kush t'ia puth dorën Cërvenkovskit nëse i fiton zgjedhjet | Add to Facebook Share
image

Analisti Nebi Murseli, është shprehur për incidentet e fundit që ndodhën në Parlament të cilat u shoqëruan me incidente të shumta në mes deputetëve të opozitës, si dhe me gazetarët.

Ju sjellim të plotë deklaratën e Murselit për Almakos:

"Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi e bën "rezil" opozitën dhe Cërvenkovskin, si edhe shqiptarët që mendojnë ndryshe, po të njejtit, sikur ne mars të vitit të ardhshëm të fitonte Cërvenkovski, copa do të bëheshin cili do shkoj më përpara t'ia puth dorën atij!'/Almakos

Me te lexuarat sot dhe te muajit
ALMAKOS
ALMAKOS ne FACEBOOK
Powered by Disqus