Fillimi | Lajme | Kronika e zezë
Zjarri kaplon një ndërtesë në lagjen e Gazi Babës  (FOTO)

Zjarri kaplon një ndërtesë në lagjen e Gazi Babës (FOTO)

Para pak çastesh një zjarr ka shpërthyer në një ndërtesë në Lagjen e Gazi Babës. Zjarrfikësit menjëherë kanë dal në vendngjarje dhe po tentojnë ta...
Më tepër
Kapen valltare ilegale në Çegran të Gostivarit

Kapen valltare ilegale në Çegran të Gostivarit

Në aksionin e mbrëmshëm të policisë së Gostivarit për zbulimin e personave me qëndrim dhe punë të parregulluar në vend, në fshatin Çegran janë zbuluar...
Më tepër
Shkupjani duke u ngutur për në punë, godet pompën e benzinës (FOTO)

Shkupjani duke u ngutur për në punë, godet pompën e benzinës (FOTO)

Një arsye pse nuk duhet të nxitoni për në punë......
Më tepër
Rrahje mes nxënësve në Shkup dhe Tetovë

Rrahje mes nxënësve në Shkup dhe Tetovë

Disa minoren janë rrahur mes veti dje në Tearcë të Tetovës dhe në Shkup. Siç informon MPB-ja, një nxënës 11-vjeçar në oborrin e SHF "Kiril...
Më tepër
Ky është vrasësi më gjakftohtë shqiptar (VIDEO)

Ky është vrasësi më gjakftohtë shqiptar (VIDEO)

Julian Sinanaj, vrasësi me pagesë i akuzuar për një sërë ekzekutimesh, është shfaqur për herë të parë në publik. Ai ka marrë pjesë në seancën e...
Më tepër
Publikohen pamjet e vrasjes së katërfishtë në Tiranë të bëra nga Kostandin Xhuvani (video)

Publikohen pamjet e vrasjes së katërfishtë në Tiranë të bëra nga Kostandin Xhuvani (video)

Pamjet të cilat i posedon prokuroria e Tiranës mbi vrasjen e katërfishtë që ka ndodhur më 4 nëntor në Tiranë, janë publikuar nga mediat në...
Më tepër
Dymbëdhjetë të lënduar në aksidente në Shkup

Dymbëdhjetë të lënduar në aksidente në Shkup

 Një këmbësor është lënduar rëndë, ndërsa katër shoferë dhe shtatë bashkudhëtarë kanë marrë lëndime të lehta trupore në aksidente të komunikacionit, që kanë ndodhur gjatë...
Më tepër
Katër të vrarë për një shpullë!

Katër të vrarë për një shpullë!

Prokuroria e Tiranës mbylli hetimet për vrasjen e katër personave më 4 nëntor të këtij viti, krim për të cilin tashmë akuzohet Kostandin Xhuvani, djali...
Më tepër
Ekzekutuan shqiptarin me 7 plumba në bark dhe gjoks në Itali

Ekzekutuan shqiptarin me 7 plumba në bark dhe gjoks në Itali

Gjykata e Italisë dënon pas 2 vjet hetimesh bashkëpunëtorët për vrasjen e shtetasit shqiptar, Sali Kutelli, më 14 janar të vitit 2012. Trupi gjykues kërkoi...
Më tepër
Shkup, 14 aksidente për 24 orë

Shkup, 14 aksidente për 24 orë

Gjatë 24 orëve të fundit në rajonin e Qytetit të Shkupit nga ana e policisë rrugore është kryer ekspertizë e gjithsej 14 fatkeqësive në komunikacion. Prej...
Më tepër
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 926 | shfaqen: 21 - 30
Me te lexuarat sot dhe te muajit
ALMAKOS ALMAKOS
ALMAKOS ne FACEBOOK
Powered by Disqus